stolik nocny lustrzany

Rozglądasz się za nowym stolikiem nocnym i nie wiesz, co kupić? Gdy poszukujesz modelu nowoczesnego, ale również eleganckiego, doskonałym pomysłem może być stolik nocny lustrzany.

Jak wygląda stolik nocny lustrzany?

Stolik nocny jest jednym z podstawowych mebli w sypialni. Ustawiony przy łóżku zapewnia wygodną, podręczną przestrzeń do przechowywania. Można ustawić na nim lampkę nocną oraz bukiet kwiatów, ale również położyć swój telefon, czytaną książkę czy szklankę z wodą.

W sklepach meblowych na klientów czeka wiele praktycznych stolików. Wśród nich ciekawą propozycją jest stolik nocny lustrzany, który pod kątem swojego wyglądu prezentuje się naprawdę niebanalnie.

Lustrzane stoliki nocne wykonane są z materiałów jak szkło lustrzane oraz często z polerowanej stali nierdzewnej chromowanej, która również efektownie odbija światło. Lustro, które umieszczane jest na blacie stolika, a często także po jego bokach, na szufladce, jest klejone do powierzchni. Bazą najczęściej jest płyta meblowa, co powoduje, że stolik nocny lustrzany jest również solidny i wytrzymały.

Stolik nocny lustrzany – do jakiego wnętrza pasuje?

Ze względu na swój zachwycający wygląd stolik nocny lustrzany najczęściej wybierany jest do tych wnętrz, które również mają olśniewać. Najczęściej stosowane są w aranżacjach w stylach:
– nowoczesnym
– glamour
– francuskim
– nowojorskim
– loft

Szeroka gama modeli do wyboru powoduje, że stolik nocny lustrzany może być dopasowany do wnętrza także pod kątem swojego wyglądu. Do nowoczesnych wnętrz świetnie pasują stoliki z nogami układającymi się w kształt litery X, natomiast do tych klasycznych stoliki na dekoracyjnie wginanych nóżkach w stylu ludwikowskim.

Gdzie kupić stolik nocny lustrzany?

Meble jak stolik nocny lustrzany dostępne są głównie w mniejszych butikach oferujących wyselekcjonowane wyposażenie wnętrz, dlatego zazwyczaj nie można dostać ich w popularnych sklepach oferujących umeblowanie.

Dużo ciekawych modeli czeka na kupujących w internecie, gdzie można bez problemu znaleźć także idealny stolik nocny lustrzany do swojego domu czy mieszkania. Do wyboru jest wiele stylowych modeli, które natychmiast przyciągają wzrok.

Ceny stolików lustrzanych nie są niskie ze względu na zastosowane materiały. Najczęściej trzeba liczyć się z wydatkiem wynoszącym od około 600 do nawet ponad 1000 złotych, ale dzięki promocjom i wyprzedażom wymarzony mebel można kupić jeszcze taniej. Warto zatem sprawdzać dostępne oferty, aby złożyć zamówienie na stolik nocny lustrzany bez przepłacania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *