lustro w ażurowej ramie

Lustro może nie tylko spełniać swoją praktyczną funkcję, ale również może być doskonałym dodatkiem do wnętrza, aby nadać mu atrakcyjny wygląd. W tej roli doskonale sprawdzi się modne lustro w ażurowej ramie. Jaki model warto wybrać? Gdzie można je zakupić?

Lustro w ażurowej ramie – jak wygląda?

Lustra wyposażone w ażurowe ramy mają bardzo elegancki, strojny wygląd. Rama najczęściej wykonana jest z metalu, który poddawany jest procesowi odlewania albo kucia, dzięki czemu nabiera niebanalnego wyglądu.

Można spotkać się także z wariantem jak lustro w ażurowej ramie wykonanej z tworzywa sztucznego – dzięki odpowiedniemu wykończeniu może ono doskonale imitować materiały jak gips czy metal, a przy tym jest wytrzymałe, lekkie i dodatkowo niedrogie.

W sklepach dostępne są także lustra wykończone drewnianymi ramami ażurowymi.

Ażurowe wzory mogą być mniej lub bardziej bogate, na przykład lustro może mieć nowoczesną, geometryczną ramę lub można zdecydować się na model nawiązujący do klasycznego piękna, z motywami roślinnymi, pięknymi ornamentami orientalnymi.

Do jakiego wnętrza wybrać lustro w ażurowej ramie?

Ze względu na różnorodność wzorów lustro w ażurowej ramie może pasować do praktycznie każdego wnętrza, dlatego też można łatwo dobrach je go wielu aranżacji.

Najczęściej lustro w ażurowej ramie dobierane jest do wnętrz w stylu klasycznym i tradycyjnym, wnętrz glamour, które wyróżniają się pałacowym szykiem, ale również do aranżacji w stylu shabby chic czy loft. Ma ono zatem uniwersalne zastosowanie.

Gdzie powiesić lustro w ramie ażurowej?

W zależności od wielkości oraz kształtu lustro w ażurowej ramie może zdobić wiele pomieszczeń. Można zastosować je jako:
– lustro łazienkowe
– lustro na korytarzu
– lustro dekoracyjne w salonie
– lustro w sypialni

Dobierając lustro w ażurowej ramie, warto pamiętać o tym, aby pasowało ono do aranżacji wnętrza pod kątem swojego stylu, a także kolorystyki. Do dyspozycji są lustra w ramach w kolorach białym, czarnym, złotym, srebrnym, więc warto wpasować je do wnętrza tak, aby wyglądało ono harmonijnie.

Lustro w ażurowej ramie – gdzie kupić?

Najszerszy wybór dodatków jak lustro w ażurowej ramie można znaleźć obecnie w sklepach internetowych, gdzie na klientów czekają zarówno modele o tradycyjnym wyglądzie, w tym antyki, jak i lustra nowoczesne, które świetnie prezentują się we współczesnych aranżacjach.

Luster warto szukać w dobrych sklepach, które mają pozytywne opinie od swoich klientów. To pewność, że zakupy będą udane, a lustro dotrze do naszych rąk bez żadnego uszczerbku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *